• (0216) 456 05 04 - (0544) 456 05 04
  • Atatürk Mah. Vatan Cad. No:11/1 Ataşehir / İSTANBUL

7 Deniz Anaokulu
Kids Education Academy Ataşehir Şubesi

Eğitim sektöründe ki 10 yıllık tecrübemizi 2.5-6 yaş grubu çocuklarının eğitime ilk adımlarını attıkları anaokuluna / okulöncesi eğitime taşıdık. Böylelikle daha fazla çocuğa daha fazla geleceğe dokunabilme umudu yeşerdi içimizde.

Bu heyecanla; "neden anaokulu eğitimi? 3-6 yaş eğitimi nedir ? anaokulunda İngilizce eğitimi mümkün müdür ? erken dönem İngilizce erken dönem matematik eğitimi nasıl olur ?" gibi sorulara cevap bulabileceğimiz ve eğitimde köklü değişimleri beraberinde getirecek bir sistem arayışı içine girdik. Ataşehir bölgesinde anaokulu dendiğinde; benimsediği yaklaşımla, eğitim sistemiyle, hizmet kalitesiyle ilk akla gelen anaokulu olma hedefini kendimize belirledik.

Bu hedefe ulaşabilmek için öğrenme sürecinden keyif alan, kendine güvenen, mutlu bireyler yetiştiren, her zaman çağın yeniliklerini takip edip uygulayan, öğrenen ve öğreten eğitim kurumu olmayı kendine görev edinmiş, sektördeki duruşu ile 2017 ALTIN MARKA ÖDÜLÜ’ nü alan, KIDS EDUCATION ACADEMY nin 25. şubesi olarak Ataşehir de faaliyete başladık.

Erken dönem İNGİLİZCE (her gün 2 saat ) ve MATEMATİK ile hazırlanmış eğitim programımızı çocuklarımızın masa başında pasif değil programa göre sınıf değiştirerek aktif olmalarını ve nerde olduklarının farkına varmalarını sağlayan amfi sistemi içerisinde sunuyoruz. Çoğu kez masa başında etkinliğinin değiştiğini bile fark edemeyen çocuklar bu sistem ile etkinlik geçişlerini fark edebiliyorlar. Okulumuzda sadece belirli günler ve haftalar değil tarihte ki önemli şahsiyetlerde çocuklara tanıtılmaktadır. Değerler eğitimi, kavramlar eğitimi, akıl oyunları, dünya oyunları, spor faaliyetleri, mutfak akademi, scamper eğitimi, meslekleri tanıma eğitimi, resim eğitimi, satranç eğitimi, montessori eğitimi, dikkat geliştirme eğitimi, bilim eğitimi, sanat ve müzik eğitimi programımızın temelini oluşturmaktadır.

Okulumuzda öğlen yemeğimiz ve ikindi kahvaltımız FLORANCE NIGHTINGALE HASTANESİ ÇOCUK BESLENME UZMANI tarafından hazırlanan listeler eşliğinde sunulmaktadır. Okulumuzda hiçbir ambalajlı ürün kullanılmamaktadır.

Okulumuzda velilerimizle iletişimimizi kuvvetlendirmek için günlük takip defterinin dışında okulaile.com anaokulu otomasyon programı ile online iletişim kurmaktayız.